KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 4776184
nr 477 6184
Gouache
sign. Ryssland, 'Pimpelfiskare' 24x18 (färgbortfall)
Utrop:
100 kr
måndag 30 juli 2007
kl 16:18:01
Gouache
Signe Persson-Melin (f. 1925)